Ozvěte se nám Přihlásit se
Přihlásit se
Menu
Zavřít
slider1
slider1
slider1
slider1
slider1

MOJE PLECHOVKA SE VŠEMI SMYSLY

Hledáte originální dárek na oslavu rodinného výročí, svatbu, setkání party přátel či narozeniny anebo chcete prezentovat vaši společnost? Široký sortiment našich nápojů v plechovce s unikátní grafikou podle vašich představ zaručeně ohromí obdarované, kteří si plechovku odnesou domů jako originální suvenýr.

Speciální technologie 3D tisku přímo na plechovku umožňuje věrné zobrazení fotografií, kreseb i grafických motivů. Uvolněte svou fantazii a sami budete překvapeni, co pro vás dokážeme vytvořit.

potisk

Chcete ochutnat nápoje, které Vám nabízíme

Pink Gin & Tonic Waxwing 7,2% alk. Svachovka

Pink Gin & Tonic Waxwing 7,2% alk. Svachovka

Země původu: Česká republika Typ: Strawberry tonic, gin Alkohol: 7,2 % Obsah: 500 ml
Moscow Mule 7,2% alk. Svachovka

Moscow Mule 7,2% alk. Svachovka

Země původu: Česká republika Typ: Ginger beer, vodka Alkohol: 7,2 % Obsah: 500 ml
Skinny B*tch 7,2% alk. Svachovka

Skinny B*tch 7,2% alk. Svachovka

Země původu: Česká republika Typ: Vodka, soda, limeta Alkohol: 7,2 % Obsah: 500 ml

Také umíme

RÁDI VÁS PROVEDEME NAŠÍM
NOVÝM SHOWROOMEM

DOMLUVIT SCHŮZKU

V Dobřejovicích u Prahy chystáme moderní zázemí pro zákazníky. Naše produkty skutečně oslovují všechny lidské smysly a internet zkrátka nedokáže všechny informace přenést. A je to dobře. Z naší široké nabídky nápojů si totiž nejlépe vyberete tak, že ochutnáte vzorky přímo u nás.

Reklamní plechovky s unikátním 3D potiskem je třeba vzít do ruky a osahat. Jen tak si dokážete představit, jaký dojem mohou udělat na vaše zákazníky. V naší rozsáhlé galerii vzorků si můžete prohlédnout hotové plechovky, které jsme navrhli pro jiné klienty a nechat se jimi inspirovat.

V naší bohatě zásobené vinotéce si můžete vybrat víno, které vám chutná a třeba si jej rovnou nechat stočit do plechovek na večerní grilování s kamarády. Vaše děti si mezitím mohou pohrát v dětském koutku.